vizioni

vizioni November 1, 2021

Edi i “Për’puthen” iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive. A ka përfunduar me ndonjërën nga vajzat në shtrat, çka nuk i pëlqeu nga Tirana dhe a do te kthehej në program nëse do t’i jepej mundësia? Këto por jo vetëm i mësoni në videon më poshtë./Prive

vizioni November 1, 2021

Sipas mediave të huaja, ata i ‘var.rosën’ teksa po ndodhte ekli..psi di.ellor, pasi besonin se në këtë mënyrë ata do shër.ohe.shin. Nga pamjet e siguruara në video, duken më shumë se 10 fëmijë të cilët janë mb.uluar me dhe teksa familjarët e tyre qëndrojnë me ta dhe përpiqen t’i ngu.shëlloj.në. Fëmijët u mbajtën në gro.pa […]

vizioni November 1, 2021

Donaldi,Graniti dhe Beatrix vendosën t’i bëjnë një rreng banorëve që ishin në gjumë meqë ishte festa e Halloween. Ata veshën disa pelerina ku tentuan të trembnin Arditin,Beniadën dhe Sarën. Momentet gazmore duket se nuk i munguan asaj nate gjatë këtij rrengu. “Nuk doja ta trembja se më vinte gjynah”-tha Donaldi me batut. Banorët nuk u […]

vizioni November 1, 2021

Këtë e ka treguar vetë Kleoniki, kur u pyet nga fansat. Këngëtarja u shpreh se mundësia i erdhi, por ajo ka plane të tjerë e për më tepër e quan të pashëndetshme hyrjen në një shtëpi me njerëz të panjohur. “Kam pasur oportunitetin për të hyrë në shtëpinë e BB VIP, por kam plane të […]

vizioni November 1, 2021

Aktorët kosovarët të grupit humoristik “Ue Ue Show” kanë qenë të ftuar në emisionin “Veç Kesh”. Gjatë emisionit ata kanë imituar politikanë e artistë të njohur. Ish-kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri gjatë fushatës për zgjedhje lokale kishte përdorur disa shprehje me të cilat qytetarët kanë bërë humor nëpër rrjete sociale. E që edhe […]

vizioni November 1, 2021

Shqiptari Jetmir Buçpapaj, është sërish në qendër të vëmendjes së mediave britanike. Tropojani në vitin 2008 së bashku edhe një shqiptar tjetër dhe pesë britanikë u arrestuan në vitin 2008 për grabitjen e 53 milionë paundëve (mbi 62 milionë euro) nga depoja ku përpunoheshin paratë cash për bankomatët. Ai u lirua nga burgu i sigurisë […]

vizioni November 1, 2021

Dashi Jeta juaj ne çift do jete e qete gjate kësaj dite. Beni atë qe do mendoni me te arsyeshmen dhe keni për t’u ndier për mrekulli. Beqaret do kenë një dite te bukur dhe te mbushur me takime te njëpasnjëshme. Mire është qe t’i shfrytëzojnë sa te mundni ato. Financat duhet t’i mbani ende […]